Szkoła Jogi - Kraków
Akademia Ruchu / krystyna nobilec
wakacje zdrowy kręgosłup (Joga, Pilates)wyjazdy zdrowy kręgosłup - pilates, joga, joga Grecja; joga w górach


WYJAZDY/
warsztaty poza Krakowem

Zapraszamy na wyjazdy z aktywnym wypoczynkiem
zdrowy ruch bazujący na ruchu mentalnym - pracy integrującej Ciało, Oddech, Umysł

Zapisy na 2018r ./2019r. - wyjazdyw góry, nad morze: w Polsce, Grecji 
  
 

 

AKTUALNE/2019r.


Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i kondycję!
podaruj sobie chwile wytchnienia!

Organizator zajęć jogi:  RUCH&NATURA - Krystyna Nobilec       www.ruchnatura.plWyjazdy na 2019r.:
w przygotowaniu

odbył się 
GRECJA/Ateny/Peloponez/Cyklady
23-31V 2019 brak miejscodbył się
ŻAGLE&ruch mentalny; joga, pilates, zdrowy kręgosłup
kontakt: Krysia +48 607 305 209   
 

 

MIEJSCE: GRECJA/ Peloponez+Hydra+Milos (Cyklady) - lot do Aten - praktyka jogi  w urokliwych zatoczkach...już XI edycja!

wymarzone wakacje i  przygoda z jogą pod żaglami...:) lazur nieba, delfiny…urokliwe zatoczki, kręte uliczki, knajpki kipiące radością i grecka gościna

Zapraszam serdecznie wszystkich, zarówno tych którzy chcieliby spróbować praktyki jogi jak i już ćwiczących - na kolejną niezwykłą przygodę pod żaglami z jogą (XI edycja Żagle&Joga:).
Połączymy przywrócenie sił witalnych dzięki jodze (poranna praktyka na nabrzeżu) z wypoczynkiem na urokliwych wodach Grecji.

Żeglowanie w okolicach Cyklad i Peloponezu, przepięknej wyspy Hydra (ostateczny cel zależy od wiatru); wszystko pod okiem znanego już części z  nas i lubianego, doświadczonego skipera (kapitan Mariusz Kipiel).

Niezwykła atmosfera spotykanych miejsc i ludzi. Poranne witalizujące ćwiczenia jogi , medytacja i ćwiczenia oddechowe - w zatokach, w górach i otoczeniu rozkwitającej o tej porze roku natury. Czekają na nas przyjemności degustacji potraw greckich i kosztowania klimatów urokliwych małych knajpek z dala od turystycznego zgiełku, gdzie gościnność i radosna natura greckich gospodarzybędzie nam towarzyszyć w trakcie całego pobytu.

ORIENTACYJNA CENA – 7 dni : 
417Euro+130zł (7-dniowy rejs) - założyliśmy maks. wypełnienie jachtu 10 os. i kurs Euro 4.3 PLN; jacht Bawaria 49/5 kajut, 10os. (po 2 os. w kajucie), 2003r. 
Rozpoczynamy żeglowanie 24V jak się uda ok. godz. 13 po zrobieniu zakupów, kończymy po śniadaniu 31.V. Istnieje możliwość wyboru lotniska z którego wylatujecie i wracacie z Aten

 

CENA OBEJMUJE:

1) Zakwaterowanie na jachcie
2) skiper – prowadzenie jachtu
3) wyżywienie na jachcie – (sami gotujemy, po 2 os. z ekipy - śniadanie i obiadokolacje /zabieramy ze sobą jeden ulubiony przepis:).
Z pieniędzy kasy jachtu kupujemy warzywa, owoce, chleb, woda, oliwa itp.- pozostałe produkty trudne do kupienia w Grecji lub bardzo drogie - po uzgodnieniu 12.05 na spotkaniu zabieramy ze sobą z Polski we wspólnym bagażu…np. orzechy, kaszę jaglaną, czekolady itp…do uzgodnienia do 1 kg)

4) opłaty eksploatacyjne związane z jachtem - typu paliwo, woda, opłaty portowe (zmienne)
5) koszty transportu, pobytu i wyżywienie skipera
6) sprzątanie końcowe 150Euro
7) tradycyjnie…jedna  wspólna kolacja w knajpie z pieniędzy kasy jachtu przy dobrym gospodarowaniu:)

CENA NIE OBEJMUJE:  

1) Kaucji  za jacht (do zwrotu: 150E/os., pobierane przed wejściem na jacht)
2) lot z Katowic 23.V-Ateny;  powrót-Wrocław 31.V;  niska obecna cena -w obie strony z bagażem podręcznym do10kg (niestety teraz już płatny w Ryanair ok. 40 zł w jedną stronę + dopłata ok. 23zł/os do wspólnego 20kg. bagażu z matami i jedzeniem z Polski) - warto się pośpieszyć bo ceny zmieniają się z dnia na dzień; proszę nie wchodzić na konkretne daty tylko np. wcześniejsze, bo pliki cooki śledzą nasze zainteresowanie i automatycznie cena podnosi się dla wszystkich; proszę o pilny kontakt jeśli decyzja jest na tak mogę kupić bilet -muszę mieć najpierw deklarację większości osób żebym wiedziała czy mamy komplet tak by można było zaliczkować  jacht  -  wylot może być też z innych miast – wybrałam jednak najtańszy
3) ubezpieczenia (każdy ubezpiecza się indywidualnie wg własnego uznania) ponieważ odpowiadam za przestrzeń jogi – nie jestem biurem turystycznym; jednak owocnie - jak widać po edycji wyjazdu - pomagam  w skomunikowaniu zainteresowanych praktyką jogi w niezwykłych miejscach, z osobami które zapewnią nam całą resztę (nocleg, wyżywienie i prowadzenie jachtu)
4) koszty ewentualnego transferu z/na lotnisko w Atenach  do uzgodnienia mailowo w zależności od wybranego wspólnie środka transportu (od 6 do 12Euro w jedną stronę)+ konieczny jeden dodatkowy nocleg na jachcie ok. 12Euro - w nocy 23-24.V po przylocie z Katowic po północy.
5) organizacja + codzienne ćwiczenia jogi (ok. 1.5h, nie licząc dnia przylotu i wylotu): 200zł; proszę o zabranie małego kocyka lub ręcznika do pozycji siedzących i maty+pasek lub zgłoszenie braku (zabierzemy do wspólnego bagażu)

Wyjazd jest połączeniem praktyki jogi z żeglowaniem; wiąże się to z obowiązkami na jachcie (wachty-dyżury po 2 os., wyznacza je kapitan) - gotujemy ale i uczymi się żeglować-krótki kurs żeglowania gratis!:)...co jest wielką frajdą!

Zainteresowanych proszę o deklaracje jak najszybciej z powodu zmian cen biletów lotniczych;  pilny kontakt telefoniczny w sprawie rezerwacji miejsca i wpłaty m.in. na zakup biletu lotniczego w obniżonej cenie. Rezerwacja jest równoznaczna z wpłatą kwoty za bilet+1000zł zaliczki. Wpłata osobiście na zajęciach lub na konto
PILNIE Proszę o podanie mailem danych: imię, nazwisko, pesel, nr paszportu-jeśli będzie brany paszport, do kiedy jest ważny dokument

Zaliczki i wpłata całości:
1. wpłata na zakup biletu przeze mnie - po cenie z danego dnia, lub indywidualny zakup biletu
2. wpłata jak najszybciej 1000zł, w celu rezerwacji  jachtu (może być Euro)
3. Ostatnia  rata – uzupełnienie wpłaty całości kwoty do 12.V.

wylot z Katowic 23 maja godzina 20:25 -Ateny 23:50
powrót 31.05 Ateny godz. 14:05-15:40 Wrocław

Wszystkie wpłaty i zaliczki są bezzwrotne – istnieje możliwość jedynie odsprzedania przez uczestnika swojego udziału drugiej osobie (z wyłączeniem tanich linii lotniczych)
Kontakt: Krystyna Nobilec  -  607 305 209 
krysia@ruchnatura.pl;
www.ruchnatura.pl  (zgłoszenie uczestnictwa)

Organizator zajęć ruchu mentalnego:

RUCH&NATURA - Krystyna Nobilec       www.ruchnatura.pl


zapraszam na wymarzone wakacje!...zregeneruj siły i nabierz wiatru w żagle;)!  GRECJA/Korfu  IX-X/2019
Gaj Oliwny&oddech (ruch mentalny)
w przygotowaniu


WYJAZDY/archiwalne

  
 
 
ŻAGLE&zdrowy kręgosłup
GRECJA/Korfu   2018 
  
 
A/  27.V-3.VI odbył się   

B/  3-10.VI odbył się 

 
  

28.IV-3.V 2018 MANDALA
(Beskid Mały) odbył się 

Zdrowy kręgosłup: Joga&Power Pilates 
wiosenne budzenie uśpionych pokładów energii i radości!
Konsultacja fizjoterapeutyczna w cenie!
zapisy - brak miejsc!

 

więcej informacji:

http://www.ruchnatura.pl/galeria  
 


 
30.04-7.05 2016
  

JOGA&ODDECH W GRECJI

ĆWICZENIA JOGI, PILATES  brak miejsc


MIEJSCE: GRECJA/ KRETA- lot na Kretę

 

ZDJĘCIA APARTAMENTÓW -  http://www.joganatura.pl/galeria

 


Zapraszam serdecznie wszystkich zwolenników aktywnego wypoczynku! - na kolejny wyjazd do Grecji (Kreta) z ćwiczeniami zaczerpniętymi z jogi i pilates.

Połączymy przywrócenie sił witalnych przez oddech, regenerację i wzmacniające ćwiczenia, z wypoczynkiem nad samym morzem w niezwykłym miejscu/ pobyt 1 tydz. 30.04-7.05

Niezwykła atmosfera spotykanych miejsc i ludzi, miejsca gdzie kończy się już droga...
codzienny ruch, regenerująca medytacja i pranajama; ćwiczymy w różnych miejscach – w niezwykle pięknych zatokach nad morzem w otoczeniu natury, na dachu:), w górach - na świeżym powietrzu!

...przyjemności degustacji potraw greckich i kosztowania klimatów urokliwych małych knajpek - gościnność i radosna natura greckich gospodarzy będzie nam towarzyszyć w trakcie całego pobytu!:)14-21.VIII    2016

JOGA&ODDECH W GRECJI 

ĆWICZENIA JOGI, PILATES  / zapisy-kameralny wyjazd!

ciepła woda, przepiękne plaże, apartamenty w cichym ustronnym miejscu w gaju oliwnym


MIEJSCE: GRECJA/ KOS- lot na Kos z Krakowa

ZDJĘCIA OKOLICY I APARTAMENTÓW -  http://www.joganatura.pl/galeria

 

Zapraszam wszystkich zwolenników aktywnego wypoczynku na kolejny wyjazd do Grecji (KOS), z ćwiczeniami zaczerpniętymi z jogi i pilates.
Połączymy przywrócenie sił witalnych przez oddech, regenerację i wzmacniające ćwiczenia na świeżym powietrzu, z wypoczynkiem nad samym morzem/ pobyt 1 tydz. 14-21.08.2016r. Apartamenty są umiejscowione w gaju oliwnym ok. 10 min spacerem od miejskiej plaży. Do pięknych szerokich lub dzikich plaż dojechać można wynajętym samochodem ok. 12 min drogi

- słońce, lazurowe morze i przepiękne góry pachnące piniami i tymiankiem!
- codzienny ruch, regenerująca medytacja i pranajama
- ćwiczymy w różnych miejscach – w zatokach nad morzem w otoczeniu natury, w górach - na świeżym powietrzu! Czekają na nas przyjemności degustacji potraw greckich i w klimacie urokliwych małych knajpek...

Koszt pobytu z poranną jogą (2.5 godz.) i bogatym śniadaniem z jednym ciepłym daniem: od 1360 zł (apartamenty 2-3 os. z aneksem kuchennym).
Transport na własną rękę - mogę pomóc w zakupie biletu lotniczego; ze względu na kameralność - ilosć miejsc ograniczona! Ewentualny Samochód dla chętnych - ok. 200zł/tydzień/1os. przy 5 osobach do podziału kosztów.

 WIĘCEJ INFORMACJI  http://www.joganatura.pl/joga-grecja