Szkoła Jogi - Kraków

Instruktorzy, Asystenci

    Krystyna Nobilec

Dzięlę się radością ruchu przez doświadczenie wielu lat począwszy od rehabilitacji, przez ćwiczenia - asany - zaczerpnięte z terapeutycznej jogi metodą Iyengara, metodę Feldenkraisa, Pilates, aerial jogi, taniec 4 żywiołów (choreoterapię) - zapraszam do przygody ze zdrowym ruchem i radością istnienia w zgodzie z naturą!
-----------------------------------
Absolwentka Akademii Rolniczej we Wrocławiu; z zawodu - operator DTP, grafik komputerowy; Dyplomowany instruktor ruchu: Pilates, asan wg met. Iyengara - Intermediate Junior I; dyplomowany instruktor aerial w oparciu o asany.
Przygoda ze świadomym zdrowym ruchem od 1995 roku. W 1999 r. wyjechała do Indii sięgając do źródeł uważnego ruchu  - praktykowała ćwiczenia zaczerpnięte z systemu hatha jogi (w oparciu o oddech i koncentrację) w Instytucie BKS Iyengara w Punie - u Prashanta i Geety Iyengar oraz samego B.K.S. Iyengara. Uczestniczyła w intensywnych kursach asan - terapeutycznych pozycji ciała, prowadzonych przez najlepszych, doświadczonych instruktorów w Polsce: Beatę Jamińską, Konrada Kocota, Sławomira Bubicza, Jurka Jaguckiego.
Od dwudziestu lat zajmuje się praktycznie ruchem. Regularnie dokształca się biorąc udział w kursach instruktorskich pilates, zdrowego kręgosłupa, asan (pozycji ciała) z uwzględnieniem aspektów terapeutycznych - prowadzonych przez znanych instruktorów z Polski a także Indii, USA, Francji i Niemiec: Geeta Iyengar, Lois Stainberg, Faeq i Corin Biria, Rita Keller, Jaki Net, Dean Lerner.


Anna Ostrowska, Maria Kmita, Wojciech Komadowski