Szkoła Jogi - Kraków
Akademia Ruchu / krystyna nobilec
JOGA W GRECJIzdrowy kręgosłup - joga Grecja, pilates Grecja, zdrowy kręgosłup - joga Korfu pilates Korfu

 

   

 

 


Aktualizacja z dn. 15.05.2018

ŻAGLE&Zdrowy Kręgosłup (Joga+Pilates)
GRECJA/KORFU  

terminy:

A/  27.V-3.VI   zapisy (1miejsce)
 B/  3-10.VI   zapisy (1miejsce)


 


ZDJĘCIA  http://www.ruchnatura.pl/galeria


MIEJSCE: GRECJA/ wyspa Korfu - lot z Rzeszowa na Korfu - praktyka ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA - pilates i jogi  w urokliwych zatoczkach...już IX i X edycja!  

wymarzone wakacje i przygoda pod żaglami...:) lazur nieba, delfiny…urokliwe zatoczki, kręte uliczki, knajpki kipiące radością i grecka gościna

Zapraszam serdecznie wszystkich, zarówno tych którzy chcieliby spróbować praktyki ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA na bazie pilates i jogi jak i już ćwiczących - na kolejną niezwykłą przygodę pod żaglami z jogą i pilates (IX i X edycja).
Połączymy przywrócenie sił witalnych dzięki ćwiczeniom (poranna praktyka na nabrzeżu) z wypoczynkiem na urokliwych wodach Grecji.

Żeglowanie w okolicach KORFU - przepięknej zielonej wyspy  (ostateczny cel zależy od wiatru); wszystko pod okiem znanego nam, doświadczonego skipera (grecki kapitan Giorgos).

Niezwykła atmosfera spotykanych miejsc i ludzi. Poranne witalizujące ćwiczenia pilates i jogi, medytacja i ćwiczenia oddechowe - w zatokach, w górach i otoczeniu rozkwitającej o tej porze roku natury. Czekają na nas przyjemności degustacji potraw greckich i kosztowania klimatów urokliwych małych knajpek z dala od turystycznego zgiełku, gdzie gościnność i radosna natura greckich gospodarzy będzie nam towarzyszyć w trakcie całego pobytu.


Ćwiczenia prowadzi:
Krystyna Nobilec
dyplomowany instruktor pilates i ćwiczen-asan na bazie jogi B.K.S. Iyengara i Asztangi


ORIENTACYJNA CENA 27.04-3.05 - 6 dni jacht+1nocleg w hotelu


ok.360Euro+25Euro nocleg w hotelu=385Euro: 6-dniowy rejs - założyliśmy maks. wypełnienie jachtu 8 os.; jacht Bawaria 44/4 kajuty -po 2 os. w kajucie; jacht rocznik 2003r. 

CENA OBEJMUJE:

1) Zakwaterowanie na jachcie 6 noclegów w kajutach 2os. (czarter jachtu)
jeden nocleg w hotelu ze śniadaniem przed czarterem jachtu 27-28.04
2) skiper – prowadzenie jachtu
3) wyżywienie na jachcie – (sami gotujemy, po 2 os. z ekipy -śniadanie i obiadokolacje /zabieramy ze sobą jeden ulubiony przepis) - z pieniędzy kasy jachtu kupujemy warzywa, owoce, chleb, woda, oliwa itp./ pozostałe produkty do uzgodnienia zabieramy ze sobą z Polski
4) opłaty eksploatacyjne związane z jachtem - typu paliwo, woda, opłaty portowe (zmienne)
5) koszty organizacyjne pobytu i wyżywienie skipera
6) sprzątanie końcowe 120Euro
7) organizacja


CENA NIE OBEJMUJE:  

1) Kaucji  za jacht (do zwrotu po rejsie: 125Eu/1os.) pobierane przed wejściem na jacht)
2) przelot Ryanair ok.480zł (zmienna) - lot z Rzeszow na Korfu  w obie strony z bagażem podręcznym do 10kg - warto się pośpieszyć bo ceny zmieniają się z dnia na dzień; proszę nie wchodzić na konkretne daty tylko np. wcześniejsze, bo pliki cooki śledzą nasze zainteresowanie i automatycznie cena podnosi się dla wszystkich; proszę o pilny kontakt jeśli decyzja jest na tak pomagam w zakupie biletu. Jeśli dodatkowy bagaż warto dzielić go z kimś - to koszt ok.200zł (22kg)?
3) ubezpieczenia (każdy ubezpiecza się indywidualnie wg własnego uznania) ponieważ odpowiadam za przestrzeń pilates/joga – nie jestem biurem turystycznym; jednak owocnie - jak widać po edycji wyjazdu - pomagam  w skomunikowaniu zainteresowanych praktyką jogi, pilates w niezwykłych miejscach z osobami które zapewnią nam całą resztę (nocleg, wyżywienie i prowadzenie jachtu)
4) koszty ewentualnego transferu z na lotnisko w Rzeszowie i na Korfu  do uzgodnienia mailowo w zależności od wybranego wspólnie środka transportu - sugeruje wynajęcie samochodu na 1 dzień z opcją przy okazji zwiedzania Korfu 30-40 Euro/3-4 os; proponuje wspólny wyjazd busem z/do Krakowa lub samochód i pozostawienie na płatnym parkingu na lotnisku w Rzeszowie na tydzień koszt ok. 70zł /na 3os.
5) poranne ćwiczenia zdrowy kręgosłup-pilates i jogi (ok. 1.5-2h nie licząc dnia przylotu i wylotu), 170 zł (po zniżce dla stałych uczestników wyjazdów - 120zł)
6) wyżywienie poza jachtem typu wspólne wyjścia do knajpki dla chętnych.

Zainteresowanych proszę o: pilny kontakt telefoniczny w sprawie rezerwacji miejsca i wpłaty, m.in. na zakup biletu lotniczego w obniżonej cenie teraz. Rezerwacja jest równoznaczna z wpłatą do końca lutego, kwoty za bilet+150Eu zaliczki (lub równowartość w PLZ dla ułatwienia przelewu złotówkowego).
Wpłata osobiście lub na konto:
Bank Pekao S.A., Kraków 78 1240 4650 1111 000051528265 Krystyna Nobilec

PILNIE Proszę o podanie mailem danych: imię, nazwisko, pesel, nr paszportu-jeśli będzie brany paszport, do kiedy jest ważny dokument

Zaliczki i wpłata całości:
1. wpłata na zakup biletu po cenie z danego dnia, lub indywidualny zakup biletu
2. wpłata zaliczki do końca lutego lub w dniu decyzji 150Eu, w celu rezerwacji miejsca na jachcie (rezerwacja czarteru u armatora)
3. Ostatnia  rata – uzupełnienie wpłaty całości kwoty do 25.IV.2018r./1.05.2018 i …czekamy na wylot 27.V lub 3.VI

Wszystkie wpłaty i zaliczki są bezzwrotne – istnieje możliwość jedynie odsprzedania przez uczestnika swojego udziału drugiej osobie (z wyłączeniem tanich linii lotniczych)
Kontakt: Krystyna Nobilec  - +48 607 305 209;  krysia@joganatura.pl; www.joganatura.pl  (zgłoszenie uczestnictwa)

Osoby nie ćwiczące płaca mniej o 100zł

Organizator zajęć pilates/jogi:
  RUCH&NATURA - Krystyna Nobilec       www.ruchnatura.pl

zapraszam na wymarzone wakacje!...zregeneruj siły i nabierz wiatru w żagle;)!
 ARCHIWALNE /201630.04-7.05 JOGA&ODDECH/GRECJA

ĆWICZENIA JOGI, PILATES  zapisy


MIEJSCE: GRECJA/ KRETA - lot na Kretę z Katowic lub dowolnie

 

ZDJĘCIA APARTAMENTÓW -  http://www.joganatura.pl/galeria

 


Zapraszam serdecznie wszystkich zwolenników aktywnego wypoczynku - na kolejny wyjazd do Grecji (Kreta) z ćwiczeniami zaczerpniętymi z jogi i pilates. Połączymy przywrócenie sił witalnych przez oddech, regenerację i wzmacniające ćwiczenia, z wypoczynkiem nad samym morzem/ pobyt 1 tydz. 30.04-7.05

Niezwykła atmosfera spotykanych miejsc i ludzi. Ćwiczymy w pięknych zatokach nad morzem w otoczeniu natury, w górach - na świeżym powietrzu! Czekają na nas przyjemności degustacji potraw greckich i kosztowania klimatów urokliwych małych knajpek, gdzie gościnność i radosna natura greckich gospodarzy będzie nam towarzyszyć w trakcie całego pobytu!:)

Ćwiczenia prowadzi: Krystyna Nobilec (dyplomowany instruktor  fitness – Pilates i jogi Iyengara) - cena obejmuje 6 porannych zajęć przed śniadaniem o czasie ustalonym przez grupę - w tym również dodatkowo medytacja i pranajama - dla chętnych, wcześnie rano

Organizator zajęć:
 JOGA&NATURA - Krystyna Nobilec, www.joganatura.pl

ORIENTACYJNA CENA
liczona przy kursie Euro 4,4 dla apartamentów oznaczonych F-Bay: A1 i A2; do pozostałych apartamentów B1 i B3 które mają wyższy troszkę standard ale brak klimatyzacji jest dopłata 30zł/os a B2 70zł/os za całość pobytu proszę o deklarację kto w jakim apartamencie do 15.03. Gotujemy w Apartamentach A1 i A2 więc osoby jedzące dobrze żeby wybrały A1 lub A2 ze względów organizacyjnych:)...ale to nie jest konieczne

ZDJĘCIA POSZCZEGÓLNYCH APARTAMENTÓW - http://www.joganatura.pl/galeria
cena bez przelotu, w apartamentach 2 lub 3 osobowych

1165zł - Apartament 2-3 osobowy 100m od morza, z aneksem kuchennym i balkonem, widok na morze

CENA OBEJMUJE:

1) 7 noclegów -zakwaterowanie w apartamentach 2-3 osobowych w wybranym i wskazanym apartamencie
2) wyżywienie (śniadanie i lunch wegetariańskie)* - 6 dni + suchy prowiant na dzień wylotu - 6 rano pobudka:)
3) koszty organizacyjne - związane z pobytem i dojazdem instruktora do Grecji na ćwiczenia
4) ćwiczenia w oparciu o met. Iyengara i pilates (2-3godz.dziennie)

CENA NIE OBEJMUJE:  

1) własny transport - do Grecji przelot w obie str. - lot  Katowice-Kreta-Katowice – najkorzystniejsza cena z bagażem podręcznym do10kg (możliwość dokupienia bagażu dodatk. 15kg) - proszę o kontakt w celu jak najszybszego zakupu biletu, bo ceny się zmieniają czasami czas dział też na korzyść ale nie ma reguły. Jeśli jest to konieczne - pomagam nieodpłatnie w zakupie biletu i odprawie po otrzymaniu zaliczki.

Uwaga! Jeśli zależy nam na niskich cenach biletów lotniczych w tanich liniach, proszę nie zaglądać na str. z przelotami na konkretny tylko oboczne terminy, potem przesuwając kalendarz na właściwy termin - bo to podbija cenę przez pliki cooki; indywidualnie robimy odprawę (pomagam w tych formalnościach jeśli jest wielki problem) proszę podać wraz zaliczką:
- imię i nazwisko z dokumentu na jaki będzie odprawa
- nr dokumentu i data ważności

2) ubezpieczenia (każdy ubezpiecza się indywidualnie wg własnego uznania) ponieważ odpowiadam za przestrzeń ćwiczeń – nie jestem biurem turystycznym, pomagam jedynie w skomunikowaniu zainteresowanych praktyką jogi w Grecji z osobami które zapewnią nam całą resztę (nocleg, wyżywienie i transport)

3) wynajmowanego samochodu, na cały pobyt - do spółki na kilka osób -  który przy starcie z lotniska w Chanii załatwi nam również temat transferu do i z apartamentów. teraz koszt ok. 420zł/4-5 os na cały tydzień

* Zastrzegamy sobie prawo do zwrot kosztów jedzenia gdyby pojawił się jakiś sprzeciw właścicieli apartamentów –  gotuje nasz uczestnik Michał, żeby było świeżo i wegetariańsko dostosowując godziny do czasu ćwiczeń. Dla osób które zgłosiły się po 11.02.2016r. jest opcja:

ze śniadaniem
opcja wyżywienia B– cena za całość bez przelotu 967zł
bez wyżywienia – cena za całość bez przelotu 835zł

w dniu przylotu ze względów organizacyjnych nie ma wyżywienia – proponuję zapoznawczą kolację niestety na własny koszt:).. w knajpce nad morzem - jest podobno pyszne jedzenie!

Osoby nie ćwiczące płacą 250 zł mniej - ostateczna kwota zależy od zadeklarowanego wyżywienia
dzieci 370zł bez wyżywienia, ze śniadaniem 502zł

Zainteresowanych
proszę o pilny kontakt telefoniczny - 607 305 209  - w sprawie określenia środka transportu (samochód na miejscu w Grecji) i zakup biletu lotniczego. Rezerwacja jest równoznaczna z wpłatą zaliczki + kwoty za bilet  (w tanich liniach lotniczych zmienia się bardzo często cena biletów)


Ostateczna cena za całość będzie uzależniona od przelicznika Euro na dany dzień,  kiedy będzie możliwa już całościowa wpłata - po wpłynięciu Waszych pieniędzy na konto, ale są to już niewielkie zmiany.
Wpłata osobiście lub na konto: Konto Bank Pekao S.A., Kraków 78 1240 4650 1111 000051528265 Krystyna Nobilec.


PILNIE Proszę o podanie mailem danych imię, nazwisko, pesel, nr paszportu-jeśli będzie brany paszport, do kiedy jest ważny dokument

Zaliczki (kwoty zalezne od kursu euro):

I rata - jak najszybciej ze względu na zmieniające się ceny biletów lotniczych: cena biletu+30% za całość pobytu z jogą i wyżywieniem
II rata – do 25 marca wpłata całości kwoty i czekamy na wylot z Katowic: 30 kwietnia

Kontakt: telefoniczny Krystyna Nobilec  -  607 305 209   607 305 2krysia@joganatura.pl; www.joganatura.pl  (zgłoszenie uczestnictwa)

Uwaga: wszystkie wpłaty i zaliczki są bezzwrotne – istnieje możliwość jedynie odsprzedania przez uczestnika swojego udziału drugiej osobie (z wyłączeniem tanich linii lotniczych). Spotykamy się na lotnisku w Katowicach  30 kwietnia o ustalonej mailowo godzinie.

Możliwość ciekawych wycieczek w przepiękne góry pachnące tymiankiem i szałwią, wiele innych urokliwych miejsc...kusi:) - warto wynająć samochód/ koszt ok. 420zł/4os proszę o informację kto jest chętny i zadeklarowanych kierowców.
 

zapraszam na wymarzone wakacje...   ruch - relaks - słońce - morze!

 


OPIS  APARTAMENTÓW


1. F- Bay z klimatyzacją

Hotel apartamentowy położony jest w odległości zaledwie 100 metrów od słynnej plaży w miasteczku Falasarna. Oferuje zakwaterowanie w apartamentach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu oraz balkonem z widokiem na Morze Kreteńskie. Na miejscu znajduje się bar przekąskowy. Budynek oddalony jest zaledwie o 2 minuty spacerem od kilku restauracji i kawiarni.

W zlokalizowanym w obiekcie minimarkecie dostępne są produkty codziennego użytku. Dla najmłodszych gości przygotowano na miejscu plac zabaw. Budynek usytuowany jest w odległości 1 km od starożytnej części miejscowości Falasarna, a także w odległości 12 km od miasta Kissamos. Personel obiektu służy Gościom pomocą w wypożyczeniu samochodu. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
Apartamenty/pokoje: 21

Opis ogólny: klimatyzacja • aneks kuchenny • balkon • lodówka • toaleta • łazienka • wanna lub prysznic • marmurowa / wyłożona kafelkami podłoga • przybory kuchenne • szafa / garderoba • płyta kuchenna • widok na morze • widok na ogród • taras • ręczniki • pościel • stół / Pokój dla niepalących; Te klimatyzowane apartamenty lub studia zlokalizowane są w odległości zaledwie 100 metrów od plaży; bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz balkon z widokiem na morze; w aneksie kuchennym znajduje się lodówka, a także przybory kuchenne.

Udogodnienia w pokoju: balkon, widok, widok na morze, widok na ogród, taras, klimatyzacja, marmurowa / wyłożona kafelkami podłoga, szafa / garderoba, toaleta, łazienka, wanna lub prysznic, aneks kuchenny, lodówka, przybory kuchenne, płyta kuchenna, stół, ręczniki, pościel

Dwa typy apartamentów:

A1. Studio z widokiem na morze 2os
25 m² / opis jak wyżej / Sypialnia 1: 2 łóżka pojedyncze


A2. Apartament z 1 sypialnią i widokiem na morze 3-4os.
35 m² / opis jak wyżej / Sypialnia 1: 1 duże łóżko podwójne Salon: 1 łóżko pojedyncze , 1 rozkładana sofa

Dodatkowo: część wypoczynkowa;  widok na morze • widok na ogród • widok na góry; meble ogrodowe /pokój dla niepalących

 


 

2.  F- Beach   z klimatyzacją za dodatkową opłatą

Ten rodzinny obiekt usytuowany jest pośród bujnych ogrodów, zaledwie 70 metrów od piaszczystej plaży w osadzie Falasarna. Dysponuje on barem-restauracją oraz apartamentami z balkonem i bezpłatnym WiFi. Widok na Morze Kreteńskie roztacza się zarówno z baru-restauracji, jak też z balkonów. We wszystkich apartamentach w obiekcie znajduje się doskonale wyposażony aneks kuchenny z jadalnią, lodówką i płytą grzejną, sejf oraz łazienka z prysznicem.

Stanowisko archeologiczne w Falasarnie dzieli od obiektu tylko 50 metrów. Obiekt oddalony jest o 50 km od malowniczej starówki w Chanii oraz o 55 km od tamtejszego międzynarodowego lotniska. Personel prowadzi wypożyczalnię samochodów. Nieopodal posesji mieści się bezpłatny parking. Apartamenty/pokoje: 20

Trzy typy apartamentów:

B1. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi

Powierzchnia pokoju: 20 m² Układ: wolnostojący  Łóżka: 2 łóżka pojedyncze
Pokój ten znajduje się niedaleko morza i dysponuje balkonem z widokiem na morze i aneksem kuchennym. Goście mogą także korzystać z łazienki z prysznicem oraz bezpłatnego WiFi.

Udogodnienia w pokoju: balkon, widok na morze, widok na atrakcje, dźwiękoszczelność, marmurowa / wyłożona kafelkami podłoga, szafa / garderoba, prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, aneks kuchenny, lodówka, przybory kuchenne, płyta kuchenna, stół, meble ogrodowe, ręczniki, dojście na wyższe piętra tylko schodami  

 

B2. Apartament 2os.

Powierzchnia pokoju: 20 m² Łóżka: 2 łóżka pojedyncze
Jest to apartament typu studio z balkonem, z którego roztacza się widok na plażę Falassarna. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. W apartamencie znajduje również doskonale wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem.

Udogodnienia w pokoju: balkon, widok na morze, widok na ogród, widok na atrakcje, prywatne wejście, sofa, dźwiękoszczelność, marmurowa / wyłożona kafelkami podłoga, szafa / garderoba, suszarka do ubrań, prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, aneks kuchenny, lodówka, przybory kuchenne, płyta kuchenna, Stół z 3 miejscami, meble ogrodowe, ręczniki, pościel, dojście na wyższe piętra tylko schodami

B3. Apartament z 1 sypialnią i widokiem na morze  3-4os

Wielkość apartamentu: 30 m² Układ: wolnostojący  Sypialnia 1: 1 łóżko podwójne  Salon: 1 łóżko pojedyncze, 1 rozkładana sofa Apartament dysponuje balkonem z widokiem na plażę w miejscowości Falassarna;  można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu; łazienka z prysznicem, oddzielna sypialnia oraz aneks kuchenny na otwartym planie z częścią wypoczynkową i jadalnią.
Klimatyzacja jest dostępna za dodatkową opłatą.

Udogodnienia w apartamencie: balkon, widok na morze, widok na atrakcje, klimatyzacja, pokoje łączone, sofa, dźwiękoszczelność, marmurowa / wyłożona kafelkami podłoga, szafa / garderoba, prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, aneks kuchenny, lodówka, część jadalna, przybory kuchenne, płyta kuchenna, meble ogrodowe, dojście na wyższe piętra tylko schodami

 

Lokalizacja:      plaża Falasarna  - pół.-zach. Kreta

 

 


 

ARCHIWALNE /2016

14-21.VIII JOGA&RELAKS W GRECJI
ĆWICZENIA JOGI, PILATES  zapisy


MIEJSCE: GRECJA/ Wyspy DODEKANEZU - lot na Kos